Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #117590

Kokk

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kokkadele heatasemelistes hotellides Norras.

Ootused kandidaadile

inglise keel oskus
eelnev töökogemus
kohusetundlikkus
meeskonnatööle orienteeritus
positiivne ellusuhtumine
töötahe

Transport, majutus ja toitlustamine korraldatud firma poolt, töö graafiku alusel, leping sõlmitakse Eestis.
Palk(neto) alates 15 000 eek
ületunnid +50%, riigipühad +100%
lisaks palgale transport, majutus ja toitlustamine

Tööpakkumise number
#117590

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 18300 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2007

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, ettekandja, koka, administraatori jt. ametikohtadele.

Vaata rohkem

Kokk