Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291199

Kokk-toitustusjuht

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kokk-toitlustusjuhi tööks on klientide toitlustamise korraldamine, menüüde koostamine, köögi töö korraldamine ja tooraine tellimine

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat omab toitlustamise valdkonnas piisavat kogemust (soovituskirja) ning on aktiivne ja õppimisvõimeliune

Täistöökohta + lisateenimise võimalusi sõltuvalt töö tulemuslikkusest, arenevat kollektiivi ja huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#291199

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
7. november 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem