Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #631457

Kokk/ teenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime eestvedajat ja teenindajaid trendikasse restoketti Poké Bowl. Hetkel 3 eri kohta, kuid plaanime laieneda. Pakume tervislikke Hawailt pärit Poké kausse take-away stiilis. Töö sisu kausside kokku panek, lihtsam tooraine prep ja teenindus. Kõik on õpitav kohapeal, tähtsaim on tegutsemistahe ja "Teen ära!" suhtumine.

Nõudmised kandidaadile

*Teenindusalased kogemused, kohusetundlikkus
*Suhtled vabalt ja naeratusega
*Müük motiveerib, mitte ei hirmuta. Tähtis on tahe õppida ja pakkuda alati parimat teenindust.
*Valmidus võtta vastutus
*Oskus panna lihtsamaid toite komponentidest kokku retsepti järgi
*Hoida puhtust ja korda igapäevaselt
*Positiivne ellusuhtumine- näed võimalusi, mitte vabandusi

Ettevõte pakub

*Väljaõpe kohapeal, eelnev kogemus ei ole määrav
*Mugavat tööaega ja paindlikku graafikut
*Arenemisvõimalusi, panusele vastavat töötasu + boonused, võimalusi edasi liikuda, kui avame uusi kohti
*Rutiinivaba töö ja nooruslik/sportlik kollektiiv
*Lahedaid tööväliseid ühisüritusi, alustada saaks kohe.

Tööpakkumise number
#631457

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5 - 6.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
24. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2019

Uudne Hawailt pärit värske ja kiire toidu kontseptsioon. Kauss sisaldab endas riisi, põhjasalatit, erinevaid rohelisi komponente nagu edamame oad, marineeritud ingver, porgand, kurk, mango, wakame, avokaado, selle peal on valguna lõhe, tuunikala, kalmaar, kanafilee või tofu. Maitsestatud on sobiva kastmega ja peale raputatud seesamiseemneid, krõbesibulat või seemnesegu. Lihtne komponentidest kokku panna ja taka-away kausis kaasa võtta või kohapeal nautida.

Vaata rohkem