Värsked tööpakkumised

Kokk-teenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 548465

Tööpakkumise number

548465

Töö kirjeldus

Kokk-teenindaja,kui oled huvitaval tööotsingul,siis
tasub kindlasti tulla,Pärnu Keskuse Aida 7.Kohvik I korrus.
Näita oma oskusi ja head teenindamist, viisakuskultuuri meie
toredate klientide vastu!

Suppide, einesaiade, wrapide, burgerite, pannkookide valmistamine retseptide järgi ja tellimuste peale. Magustoitude, kokteilide,
salatite valmistamine. Kauba vastuvõtmine ning ladustamine.
Kliendite teenindamine Kuumade, külmade jookide ja kokteilide valmistamine tellimuste peale. Magustoitude, kookide serveerimine.
Töö on lihtne ja kergesti omandatav.

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus
Soovitavalt: vene ja inglise keel

Pakume kaasaegset töökeskkonda- ja vahendeid, arendavat ja huvitavat tööd ning konkurentsivõimelist palka.
Täpsem info: +372 51919480

Lisainfo

Töö on vahetustega, pikk ja lühike nädal

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. august 2018
Kuulutus sisestati:
30. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 5 kuni 6 EUR tunnis