Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167199

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kokka, kelle hoolde saab usaldada lisaks a la carte toiduvalmistamisele ka suuremas koguses päevaroogade meisterdamine. Päevane töö.

Ootused kandidaadile

Hädavajalik on:

  • korralik kokakogemus
  • sobilik haridus

Ettevõte pakub

  • head, tööle orienteeritud seltskonda
  • korralikku kööki
  • enesetäiendusvõimalusi ja muid lisasid kokkuleppel

Tööpakkumise number
#167199

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2008

Trehv on pubiklubi tüüpi söögi- ja meelelahutusasutus, mis toimetab põhimõttel: kui endale meeldib, siis meeldib ka kundele. Otsime inimesi, kellel on enda suhtes latt kõrgel ja kes seda ka oma töös allapoole ei lase.

Vaata rohkem

Kokk