Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #94746

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kinnipeetavate ja personali korrapärane ja kvaliteetne toitlustamine järgides kulinaaria ja hügieeninõuete täitmist

Ootused kandidaadile

- koka kvalifikatsioon või töökogemus
- kesk- või keskeriharidus
- kõrge pingetaluvus
- täpsus ja korrektsus
- kasuks tuleb arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- töötamist kaasaegselt sisustatud suurköögis
- meeldivat töökeskkonda
- enesetäiendamise võimalust
- töötasu vastavalt töötulemustele
- stabiilset tööd
- sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#94746

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. september 2007
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2007

Majandusosakonna põhiülesanneteks on kinnipeetavatele ja vahistatutele nõuetekohaste eluruumide ja toitlustamise tagamine, kinnipeetavate töö organiseerimine, vangla transpordialane teenindamine, vangla ökonoomne majandamine, vangla ehitiste hoolduse ja remondi korraldamine ning vangla varustamine toiduainete, vormiriietuse, olmeesemete ja remondimaterjalidega.

Vaata rohkem

Kokk