Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671982

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koka põhiülesandeks on vangla personali korrapärane ja kvaliteetne toitlustamine, toidu jagamine ja müümine, töötamine kassas.

Ootused kandidaadile

  • sul on vähemalt keskharidus;

  • sinu eesti keele oskus on vähemalt A2 tasemel;

  • oled särasilmne ja aktiivne tegutseja ning puhtuse hoidmine köögis on sinu jaoks elementaarne;

  • armastad söögitegemist ning maitsva toidu valmistamine ei ole sinu jaoks midagi ülejõu käivat;

  • oled koostööaldis ning kohusetundlik;

  • sul on laitmatu taust;

  • erialane haridus ja/või eelnev töökogemus;

  • läbitud toiduhügieenikoolitus ja kehtiv tervisetõend.

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd pere- ja töötajasõbralikus asutuses;

  • mõnusat meeskonda, küünarnukitunnet ja meeleolukaid ühisüritusi;

  • tööd graafiku alusel (8h vahetused 07.30-16.00);

  • töötasu alates 950 eurost (bruto);

  • vähemalt 35 päeva puhkust;

  • suurepäraseid sportimisvõimalusi ja spordikulude hüvitamist.

Tööpakkumise number
#671982

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 950 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust.

Vaata rohkem

Kokk