Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119397

Tööpakkumise number

119397

Töö kirjeldus

- Toidu valmistamine vastavalt retseptuurile;
- Toidu kvaliteedi tagamine ja kontroll;
- Osalemine menüü koostamisel ,täiendamisel ja arendamisel.
- Toidu valmistamisega seotud mitmesuguste tööde tegemine (köögitööd: tükeldus,
pesemine, puhastamine, kaalumine jne).

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:
- kutsealane eriharidus;
- tööstaaž koka erialal vähemalt 2 a.
- toidutehnoloogia ja toiduhügieeni hea tundmine;
- värvi-, maitse- ja lõhnataju;
- hügieeninõuete hea tundmine;
- kiirus ja liigutuste hea koordinatsioon. Hea koormuse taluvus;
- teenindusvalmidus, viisakus, tähelepanelikkus;
- valmidus meeskonnatööks ja koostöövalmidus;
- vastutusvõime ( usaldatavus, korrektsus, kohusetunne, enesedistsipliin);
- kiire kohanemisvõime ja positiivne ellusuhtumine;
- hea tervis ja stressitaluvus.

Ettevõte pakub

Meie töötingimused on head ja firmakultuur sõbralik.

TÖÖAEG 7.00-15.00 !!!

Lisainfo

Tarkoni sööklas eenindatakse oma ettevõtte töötajaid kui ka 12.00-14.00 sööjaid väljaspoolt ettevõtet.
2006 aastal läbiviidud kliendiküsitlusel hindasid meie kliendid Tarkoni sööklat roogade maitsvuse , teenindamise, kodususe ja hindade mõistlikkuse poolt kõrgelt.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007
Brutopalk:
Alates 6000 EEK kuus

AS Tarkon söökla on hea teenindusega ja kõrge toidukvaliteediga töölissöökla. Pakume lihtsas keskkonnas maitsvat lõunat mõõduka hinna eest. Söögisaalis on 70 kohta.