Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341193

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhisisuks on vastavalt tellimusele toitude valmistamine ja serveerimine termokarpidesse ning toidutermostesse.
Kliendisuhtlus, ning toitude kliendile müük.
Töö on graafiku alusele E-P. kell 06.00-15.00

Ootused kandidaadile

Eeldame::
eelnev töökogemus,
toidu valmistamise- ja kalkulatsioonilugemisoskus,
kalkuleerimisoskus, käelist kiirust, pingetaluvust, meeskonnatööd
Kasuks tuleb: Erialane haridus

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist töötasu
tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Näidismenüü internetis www.reinupizza.ee/louna
Menüüs iga päev 5-6 praadi ja 2 suppi

Tööpakkumise number
#341193

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
5. mai 2014

Talder OÜ on toitlustusettevõte. Tegutseme aastast 1997.a. Meie põhitegevusala on ettevõtete ja lasteasutuste kaugtoitlustus ning cateringteenuse pakkumine. Valmistame lihtsaid ja koduseid toite suures mahus. Asume Tartus linna piiril. Buss nr 4 lõpp-peatuse lähedal.

Vaata rohkem

Kokk