Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217659

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhisisuks on vastavalt tellimusele toidu valmistamine ja serveerimine. Töö aeg vastavalt grraafikule E-P 06-16.
Nädalamenüü koostamine, toiduainete kalkuleerimine, kalkulatsioonide koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
erialast haridust, eelnev töökogemus, toidu valmistamise- ja kalkulatsioonilugemisoskust, kalkuleerimisoskus, käelist kiirust, pingetaluvust.

Ettevõte pakub

Pakume tööd meeldiva seltskonnaga väikeettevõttes.

Tööpakkumise number
#217659

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 440 - 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2011

Talder OÜ on alates 1997.a. kaugtoitlustamise ja cateringiga tegelev väikeettevõtte asukohaga Tartus.

Vaata rohkem

You are applying to:
Kokk