Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 215091

Tööpakkumise number

215091

Töö kirjeldus

Töö põhisisuks on vastavalt tellimusele toidu valmistamine ja serveerimine. Töö aeg vastavalt grraafikule E-P 06-16.
Nädalamenüü koostamine, toiduainete kalkuleerimine, kalkulatsioonide koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame
erialast haridust, eelnev töökogemus, toidu valmistamise- ja kalkulatsioonilugemisoskust, kalkuleerimisoskus, käelist kiirust, pingetaluvust.

Ettevõte pakub

Pakume tööd meeldiva seltskonnaga väikeettevõttes.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
21. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 7000 kuni 8000 EEK kuus

Talder OÜ on alates 1997.a. kaugtoitlustamise ja cateringiga tegelev väikeettevõtte asukohaga Tartus.