Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322818

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toidu valmistamine
  • Vajadusel kauba vastuvõtmine
  • Köögi korrashoid
  • Uute ja olemasolevate toodete väljatöötamine
  • Peo- ja peielaudade ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus samal erialal
  • Iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
  • Erialane haridus
  • Avatud meeskonnatööle
  • Kehtiva tervisetõendi olemasolu
  • Suur pingetaluvus
  • Töötahe

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Sõbralikku töökollektiivi

Tööpakkumise number
#322818

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2013
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2013

Avar ja valgusküllane kohvik Paviljon pakub maitsvat elamust nii argi- kui ka pidupäevaks. Igal tööpäeval 11-19- ni pakume spetsiaalset lõunasöögimenüüd, mis oma mitmekülgsusega üllatab ka sagedast külastajat. Rahulikus atmosfääris saate nautida alati värsket tordi- ja koogivalikut ning maitsvat kohvi. Suvehooajal saab menüüd nautida ka avaral väliterassil.

Vaata rohkem

Kokk