Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #521895

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kokka, kes tahab areneda koos meie noore meeskonnaga. Töö toimub hästi varustatud moodsas köögis ja vahetustega (pikk lühike nädal vastavalt võimalustele ja kl 10:00-23:00)

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
hindab puhtust, korda ja täpsust
oskus toime tulla suure töömahuga

Ettevõte pakub

kindlat, ametlikku ja väärilist töötasu
erinevad koolitused ja ühised üritused meeskonnaga
väga mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#521895

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
5. märts 2018

CVKeskus.ee klient

Restoran JOYCE pakub oma külalistele rõõmu, mis tuleb
Tartu parimast maitsevalikust. Igas toidus on omal kohal nii toorainete värskus kui ka maitsete erilisus.
Restoran on kahetasandiline ning mahutab kuni 120 inimest, mis võimaldab korraldada ka väiksemaid eriüritusi.

Vaata rohkem

Kokk