Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624836

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Me otsime loomingulist ja teotahtelist kokka, kes on valmis panustama oma aega ja tahet restorani arengusse.

Nõudmised kandidaadile

Me ootame vastutustundliku suhtumist, austust kokanduse vastu. head pingetaluvust ja maitsemeelt.

Me pakume arenemisvõimalust kaasaegses köögis ja uusi väljakutseid restoranielus.

Tööpakkumise number
#624836

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2019

Oleme nooruslik ja lahe punt. Meil on hubane atmosfäär ja imeline toit. Maitseelamus Fiis on vinge kogemus, mida sa ei unusta nii pea. Siin oled alati oodatud!

Vaata rohkem

You are applying to:
Kokk