Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377751

Tööpakkumise number

377751

Töö kirjeldus

Prantsusepärane kohvik Crepp otsib oma rõõmsasse meeskonda salatikokka, kelle ülesandeks on toitude valmistamine, tooraine tellimine ja ettevalmistamine ning köögi korrashoid. Töö toimub vahetustega, pika ja lühikese nädala süsteemi alusel.

Nõudmised kandidaadile

Ideaalsel kandidaadil on kokaharidus ning eelnev töökogemus. Lisaks ootame kandidaadilt täpsust ja korrektsust, aga ka loomingulisust ja head suhtlemisoskust ning loomulikult armastust toidu ja toidutegemise vastu.

Omalt poolt pakume sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi, nooruslikku ja energilist atmosfääri ning konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. mai 2015
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2015