Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432287

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on A La carte toitude väljastamine, ettevalmistamine ja köögi korrashoiu tagamine. Meeskonnatöös edukas osalemine. Peakoka ja teiste meeskonna liikmetega ideede jagamine ning ellu viimine.

Ootused kandidaadile

Sul peaks olema positiivne ellusuhtumine, meeskonnatöö tahe ja oskus ning kohusetundlik suhtumine oma tegemistesse ja töösse. Vajalik eelnev töökogemus antud erialal ning valmisolek tööd teha ka nädalavahetustel.

Pakume omalt poolt noorusliku töökollektiivi, töötasu vastavalt panusele ning koolitusvõimalusi tööprofiili piires. Töökohta Tartu kesklinna mainekas toitlustusettevõttes ning huvitavat mitmekülgset tööd.

Tööpakkumise number
#432287

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2016
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2016

Lokaal Suudlevad Tudengid ärinimega Metasar OÜ. Lokaal Suudlevad Tudengid on oma nime saanud Tartus Raekoja platsil asuva samanimelise purskkaevu “Suudlevad Tudengid” järgi, mille keskseks kujudusosiseks on skulptuur tudengitest, kes vihmavarju all suudlevad. Skulptuuri valmistajateks on kujur Mati Karmin ning arhitekt Tiit Trummali. Kuju avati Tartus 1. septembril 1998 aastal.

Vaata rohkem

Kokk