Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389528

Tööpakkumise number

389528

Töö kirjeldus

Sinu ülesanneteks on A La carte toitude väljastamine, ettevalmistamine ja köögi korrashoiu tagamine. Meeskonnatöös edukas osalemine. Peakoka ja teiste meeskonna liikmetega ideede jagamine ning ellu viimine.

Nõudmised kandidaadile

Sul peaks olema positiivne ellusuhtumine, meeskonnatöö tahe ja oskus ning kohusetundlik suhtumine oma tegemistesse ja töösse. Vajalik eelnev töökogemus antud erialal ning valmisolek tööd teha ka nädalavahetustel.

Pakume omalt poolt noorusliku töökollektiivi, töötasu vastavalt panusele ning koolitusvõimalusi tööprofiili piires. Töökohta Tartu kesklinna mainekas toitlustusettevõttes ning huvitavat mitmekülgset tööd.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. august 2015
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2015