Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358562

Tööpakkumise number

358562

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on värskete ettevalmistuste tegemine, A la carte toitude valmistamine. Töö on graafiku alusel.

Nõudmised kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on hea eesti keele oskus, pingetaluvus, kohusetundlikkus, täpsus, töökus, positiivne ellusuhtumine ja ta on koostööaldis meeskonnatöötaja.
Kasuks tuleb erialane keskeriharidus või selle omandamine ja eelnev töökogemus A la carte roogade valmistamisel.

Omalt poolt pakume motiveerivat töökeskkonda, täiendõpet oma tööprofiili raames ning töötasu vastatavalt isiklikule panusele. Tööle asumine koheselt.

Lisainfo

Kui sa tunned, et just Sina võiks olla see tore uus meeskonna liige keda me otsime, kandideeri ja saada meile enda pildiga CV!
PALUN KANDIDEERI JUHUL, KUI OMAD EELNEVAT KOGEMUST ANTUD VALDKONNAS, VASTAD EELPOOL KIRJELDATUD KANDIDAATIDE NÕUDMISTELE NING SOOVID TÖÖD TÄISKOHAGA

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2014

Tartu populaarseim toidu- ja meelelahutuskoht Lokaal Suudlevad Tudengid on oma nime saanud Tartus Raekoja platsil asuva samanimelise purskkaevu “Suudlevad Tudengid” järgi.

Lokaal koosneb kolmest saalist ja kahest eraldi korrusest, kus tänavakorruse demokraatliku atmosfääriga kõrtsituba sobib hästi põgusaks kohvipausiks ehk õhtuseks õllenautimiseks. Teisel korrusel paiknev lokaal peaks meeldima intiimsema atmosfääri otsijatele. Seda soodustavad mugavad diivanid ning õdus valgus. Niinimetatud sakstekamber ehk viskituba on mõeldud neile, kes on jõudnud arusaamisele, et viskil ja viskil on vahe. Viskituba on väga populaarne ka sünnipäevapidude korraldamise kohana ning siin viiakse läbi ka seminare, koolitusi. Kokku on Lokaalis 120 istekohta ja suvel Tartu linna suurim väliterrassi kohvik, mis asub kesklinna südames, Raekoja platsil.