Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303268

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:
-Toitude ettevalmistamine
-Toitude korrektne väljastamine
-Toiduainete täpne kasutamine nii soojas kui külmas köögis

Nõudmised kandidaadile

Sa peaksid omama kesk-eri või (rakendus)kõrgharidust kokanduse erialal, eelnevat töökogemust valdkonnas, üldteadmisi toitlustusettevõtte toimimisest, tundma toitlustusalast seadusandlust, valdama eesti keelt.
Sa peaksid olema hea suhtlemisoskusega, korrektne, kohusetundlik, analüüsiv, võimeline meeskonnatööks, majandusliku mõtlemisega, iseseisva töö oskusega, võimeline töötama pinge all, kannatlik, meeldiv ja viisakas.

Omalt poolt pakume Sulle tööd mainekas Tartu südalinna ettevõttes, nooruslikku kollektiivi, arenemis-, eneseteostus- ja koolitusvõimalusi, vastutusrikast ja mitmekülgset tööd ning motiveerivat töötasu vastavalt töötulemustele.

Tööpakkumise number
#303268

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2013
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2013

Tartus Raekoja platsil asuvad Lokaal Suudlevad Tudengid ja Saku kodupubi Sõprade Juures koosnevad kolmest erineva kujundusega sisesaalist, privaatsetest Viskitoast, Sigarikambrist ning 250 kohaga suveterrassist. Metasar OÜ on keskmise suurusega Eesti ettevõte, kes annab tööd aastaringselt ca 50 inimesele.
Tartu populaarseim toitlustus- ja meelelahutusasutus Lokaal Suudlevad Tudengid ning
Saku kodupubi Sõprade Juures otsivad enda edasipüüdlikusse ja rõõmsasse meeskonda kokka!

Vaata rohkem