Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 570178

Tööpakkumise number

570178

Firma nimi peidetud kokk

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:
Kõrgekvaliteediline toidu valmistamine ja väljastamine, ettevalmistuste tegemine ning oma tööpostil korrashoiu tagamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima,
kui tunned suurt kirge toidu valmistamise vastu, oled täis indu ja tegutsemistahet. Sind iseloomustab kohusetundlikkus, iseseisvus ja positiivsus. Erialane haridus või eelnev töökogemus tulevad ainult kasuks!

Ettevõte pakub

Pakume Sulel:
tööd graafiku alusel sõbralikus ja üksteisest hoolivas meeskonnas, erialast arenemisvõimalust ja pikaajalist töösuhet arenevas ettevõttes

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2018
Brutopalk:
Alates 1200 EUR kuus