Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #617948

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus sisestati: 11. september 2019
Kuulutus aegub:11. oktoober 2019

Töö kirjeldus

Koka ülesandeks on maitsvate toiduelamuste valmistamine ja serveerimine. Osalemine uute toodete, menüüde väljatöötamisel.
Korra ja puhtuse tagamine töökohal.

Ootused kandidaadile

Toidu valmistamine peaks olema Sinu kirg ja Sulle meeldib luua uusi maitseid.
Oled kohusetundlik, töökas ja korrektne.
Kasuks tuleb eelnev töökogemus kokana.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub hästi tehtud tööle väärilist tasu.
Paindlikku töögraafikut.
Kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes.
Lisaks eeltoodule on suureks boonuseks kollektiivne suvepuhkus, vabad jõulupühad ja pühapäeviti oleme suletud.

Tööpakkumise number
#617948

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
11. september 2019

Tartu Aleksander on toitlustus- ja meelelahutusasutus, kus toimuvad teatrietendused ja elava muusikaga tantsuõhtud!

Vaata rohkem

Kokk