Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531132

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 24. aprill 2018
Kuulutus aegub:23. mai 2018

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine ning serveerimine restoranis.

Ootused kandidaadile

- erialane haridus
- hea maitsemeel
- kohusetundlikkus
- korrektsus
- hea pingetaluvus
- positiivne ellusuhtumine
- valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- mitmekülgset ja huvitavat tööd
- võimalust areneda
- kaasaegset töökeskkonda
- professionaalset ja sõbralikku meeskonda
- motiveerivat palka

Tööpakkumise number
#531132

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. mai 2018
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2018

Polpo tegutseb 2012. aasta sügisest ja asub hotell Londoni tänavakorrusel. Polpo on valitud kõigil oma tegutsemisaastatel Eesti 50 Parima Restorani hulka.
Restoran Polpo ammutab inspiratsiooni Eesti traditsioonist ja Lõuna-Euroopa temperamendist. Polpo joogikaarti iseloomustab sarnaselt toidumenüüle konkreetsus ja lihtsus – loetelu ei ole liiga pikk ja iga toode on välja valitud hoolikalt ja teadlikult parimate seast.

Vaata rohkem

Kokk