Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550017

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 1055.55 €/kuus
Kuulutus sisestati: 7. august 2018
Kuulutus aegub: 5. september 2018

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on oma igapäevase tööga kindlustada restorani toidu õigeaegne, täpne ja kvaliteetne ja efektiivne valmistamine juhindudes toitlustusvaldkonna eesmärkidest.

Ootused kandidaadile

Kui toiduvalmistamine on Sinu kirg, Sa oled kohusetundlik ja vastutulelik, Sul on töökogemus kokana ning Sulle meeldib hea huumor, siis on see koht just Sulle loodud.

Tööpakkumise number
#550017

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
7. august 2018

Da Vinci pasta & pizza kui ettevõtte kultuuri iseloomustab positiivne ellusuhtumine, kvaliteet, soe klienditeenindus ja väljakutsed. Sinu edu meiega tagab Sinu tahtejõud, julge pealehakkamine ja meeskonnatöö. Me pakume Sulle firmasiseseid koolitusi ja võimalust omandada 5+ barista oskuseid Universita del Caffe spetsialiste käe all. Vabal ajal pakume töötajatele soodsat sportimisvõimalust MyFitnessis ja Da Vinci kontserni soodustusi.

Vaata rohkem

Kokk