Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #798753

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tooraine vastuvõtmine, kontrollimine, ladustamine ja ettevalmistamine

  • Retsepti järgi toitude valmistamine

  • Köögitoimingute korraldamine

  • Järgnevaks tööpäevaks ettevalmistuste tegemine

  • Toiduohutuse ja toidukvaliteedi tagamine

  • Tervise-, tule-, ning tööohutusnõuete järgimine

  • Muude ühekordsete tööülesannete ja tellimustööde täitmine

Ootused kandidaadile

  • Varasemat töökogemust antud ametikohal

  • Kohusetundlikkust ja taiplikkust

  • Täpsust ja organiseeritust

  • Head suhtlemisoskust

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset tööd Baltimaade kaunimas aianduskeskuses

  • Tööd graafiku alusel sõbralikus kollektiivis

  • Erialaseid arenemisvõimalusi

  • Ettevõttepoolseid soodustusi

  • Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#798753

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1200 - 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. august 2022
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kokk