Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 102670

Tööpakkumise number

102670

Töö kirjeldus

• töö toiduainetega
• vastavalt retseptuurile ettenähtud toodangu valmistamine

Nõudmised kandidaadile

• eriharidus (kokk)
• soovitavalt eelnev töökogemus kokana
• meeskonnatöövalmidus
• toiduhügieeni nõuetest kinnipidamine
• soov töötada vahetusgraafiku alusel (pikk- ja lühikene nädal)

Ettevõte pakub

• huvitavat ja vastutusrikast tööd
• kaasaegseid töötingimusi
• personalisoodustusi
• väljaspool Tartut elavatele töötajatele pakume vajadusel elamispinda

Lisainfo

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu avas 2006.a. novembrikuu lõpus Lõuna-Eesti piirkonna parema varustamise eesmärgil Tartus linna uue kulinaariaköögi.
Köögis töötab orienteeruvalt 42 töötajat.
Valmistatakse hulgaliselt erinevaid salateid, vormiroogasid, magustoite jpm.
Köögist on võimalik peolaua jaoks ette tellida külmi suupisteid, liha-, kala- ja juustuvalikuid, võileivatorte, kringleid, kooke, torte jne.
Töö tegemise koht Ravila tn 51, Tartu.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2007

Eesti Tarbijateühistute Keskühistu on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev jaekaubandus- ja logistikateenuseid pakkuv kaubandusgrupp. Meie kaubamärke (Maksimarket, Konsum, A ja O, E-Ehituskeskus) kandvaid kauplusi võib leida kõikjal üle vabariigi. Meie missiooniks on pakkuda oma külastajatele suurepärast ostuelamust ja sõbralikku teenindust. Oleme loonud oma töötajatele meeldiva tööõhkkonna tublis ja töökas meeskonnas.