Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388167

Tööpakkumise number

388167

Töö kirjeldus

Eduard Vilde Lokaal ootab oma toimekasse meeskonda KOKKA, kes on vastava haridusega, kogemustega, väga kiire ja füüsiliselt vastupidav.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled: rõõmsameelne ja hea suhtleja ning Sinu unistuste amet on seotud toidumaailmaga. Varasem töökogemus kokana on vajalik. Hindame kõrgelt siirast huvi toidumaailma vastu ning soovi pakkuda meie klientidele vaid parimat.

Vilde kokana on Sul võimalus pakkuda meie klientidele igapäevaselt suurepäraseid maitseelamusi!
Sul on võimalus rakendada oma teadmisi ja oskusi ning koos meie tiimiga võtta ette uusi põnevaid rännakuid toidumaailmas.
Sul on mõnus töögraafik ja viimasepeal köök!
Pakume heale tööle vastavalt ka head palka ning võimalust teostada oma tööalaseid unistusi!
Pakume pikaajalist töösuhet ja väga toredaid töökaaslasi!

Lisainfo

Otsime kokka, kes on õppimisvõimeline, saab hakkama a la carte menüü, peolaudade ning gurmee toitudega.
Samuti ootame, et oled "teeme ära" suhtumisega ning hakkaja ettevalmistusi tegema ja lihtsamates köögitöödes kaasa lööma!
Küsimuste korral, võta julgelt ühendust!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. august 2015
Kuulutus sisestati:
14. juuli 2015

Meile meeldib Vildes kokata! Vilde Lokaal ja Kohvik on võitnud tartlaste südamed suurepärase toidu ja parima teenindusega ning et saaksime pakkuda vaid parimat, ootame oma toimekasse meeskonda särasilmseid oma ala professionaale!