Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387191

Tööpakkumise number

387191

Töö kirjeldus

Eduard Vilde Tervisekohvik ootab oma toimekasse meeskonda KOKKA, kes on vastava haridusega, kogemustega, väga kiire ja füüsiliselt vastupidav.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui oled: rõõmsameelne ja hea suhtleja ning Sinu unistuste amet on seotud toidumaailmaga. Oled seiklushimuline ja teadmistejanune ning alati valmis uusi ja põnevaid retsepte katsetama. Pead lugu tervislikust toidust ja kvaliteetsest toorainest. Varasem töökogemus kokana on vajalik.

Vilde Tervisekohviku kokana on Sul võimalus pakkuda meie klientidele igapäevaselt suurepäraseid maitseelamusi!
Sul on võimalus rakendada oma teadmisi ja oskusi ning koos meie tiimiga võtta ette uusi põnevaid rännakuid toidumaailmas.
Sul on mõnus töögraafik ja viimasepeal köök! Kohvik on avatud E-R 10.00 - 17:00 ning L 11.00 - 16.00, P oleme suletud.
Pakume heale tööle vastavalt ka head palka ning võimalust teostada oma tööalaseid unistusi!
Pakume pikaajalist töösuhet ja väga toredaid töökaaslasi!

Lisainfo

Otsime kokka, kes suudab iseseisvalt töötada ning kelle kirg on tervisliku ja maitsva toidu valmistamine ning uute ideede katsetamine.
Töö on osalise koormusega ja graafiku alusel!
Samuti ootame, et oled "teeme ära" suhtumisega ning hakkaja ettevalmistusi tegema ja lihtsamates köögitöödes kaasa lööma!
Küsimuste korral, võta julgelt ühendust!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2015
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2015

Meile meeldib Vildes kokata! Vilde Lokaal ja Kohvik on võitnud tartlaste südamed suurepärase toidu ja parima teenindusega ning et saaksime pakkuda vaid parimat, ootame oma toimekasse meeskonda särasilmseid oma ala professionaale!