Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209232

Tööpakkumise number

209232

Töö kirjeldus

Rahulolevate klientide ja firma kasumlikkuse saavutamine läbi kiire ja kvaliteetse toidu valmistamise. Sama aegselt jälgides, et toit oleks ühtlase kvaliteediga, õigeaegselt serveeritud, õige temperatuuriga, vastavalt kalkulatsioonikaardile ja kõik tooted peavad olema pidevalt saadavad.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda ambitsioonikat noort, TÖÖKOGEMUSTEGA kokka, kes on omal alal professionaal, nõuab endalt ja oma meeskonnalt maksimumi, on avatud ning valmis õppima ja arenema!

Pakume väga ühtset ja sõbralikku meeskonda, võiks isegi öelda perekonda, kus teineteist tunnustatakse ja toetatakse! Loomulikult pakume ka töötulemustele vastavat tasu ning kaasaegseid töötingimusi!

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. november 2010
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2010

Kõike saab paremini teha! Nii nagu Eduard Vilde püüdis oma teostes järjekindlalt paljastada, mida inimesed tegelikult mõtlevad, nii püüame ka meie kokku panna kõige paremat ja efektiivsemat meeskonda.