Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #651282

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Täiskohaga kokk

  • Toidu valmistamine

  • Töö on vahetustega ,vastavalt paika pandud graafiku alusel koostöös teise kokaga.

Ootused kandidaadile

  • Omad eelnevat töökogemust kokana

  • Oled aus, lojaalne ja kohusetundlik

  • Sul on hea pingetaluvus

  • Sulle meeldib meeskonnatöö ja hea tulemuse nimel oled valmis ka teisi aitama

  • Valmisolek pikkadeks ja pingelisteks tööpäevadeks

Ettevõte pakub

  • Noort ja rõõmsameelset meeskonda

  • Palk tunnitasu alusel

  • Väljaõpet kohapeal

  • Ühisüritusi

  • Tasuta parkimiskohta

Tööpakkumise number
#651282

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 5 - 6.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
22. mai 2020

Meie menüü on rikkalik – pitsad, kebabid , pastad, supid, durumid ja burgerid, kergema kõhutäie garanteerivad maitsvad snäkid ja samuti leiavad endale midagi ka magusat hamba alla. Tule ja veendu ise, millega tegemist on!

Vaata rohkem

Kokk