Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #223752

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kokale.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame erialast haridust ja eelnevat töökogemust kokana;head meeskonnatöö oskust ja pingetaluvust. Tööd soovija peab olema positiivse ellusuhtumisega, aus ja õpivõimeline.

Ettevõte pakub

eneseteostamise võimalust;
häid töötingimusi;
huvitavat tööd;
pikaajalist töösuhet;
tööd graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#223752

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
30. märts 2011

Dorpat OÜ on majutus-, toitlustus - ja cateringteenust pakkuv ettevõte. Dorpat hotell avas uksed 2007 aastal, hotellis on 205 tuba. Konverentsikeskus on avatud alates 2008 aastast. Dorpat on Lõuna-Eesti suurim hotel ja konverentsikeskus. Käesoleval aastal laiendab Dorpat OÜ oma tegevust vastvalmivas AHHAA keskuses, kus avame kohvik -restorani.

Vaata rohkem

Kokk