2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on lõunapakkumiste ja a la carte roogade valmistamine; vajalike ettevalmistuste tegemine, köögi puhtuse ja korrashoiu tagamine, inventuurides osalemine.

Võimalik töötada ka osalise tööajaga.

Ootused kandidaadile

Otsime oma kollektiivi eelneva töökogemusega , motiveeritud, kiire taibuga ja professionaalse tõsidusega oma töösse suhtuvaid kokkasid, keda ei hirmuta ka KIIRED hetked köögis, kellel on ideid, mida soovib realiseerida ja on hea tiimitöötaja. Menüü koolituse teostame kohapeal.

Pakume stabiilset tööd ning sissetulekut ja ametialase arengu võimalust,
toredat töökollektiivi ja tänapäevaseid töötingimusi ning konkurentsivõimelist korralikku palka, töökarjääril arenemise ja rohkem teenimise võimalust, pikaajalist töösuhet. Me hindame majale lojaalseid töötajaid, kes on valmis arenema ja töötama pikaajaliselt. Oleme valmis kompromissideks palga läbirääkimistel, eeldame kandidaadilt reaalsele palgasoovile vastavat koolitust/töökogemust ning ka soovi tõestada seda tööpanusega meie ettevõttesse. Oleme edasiarenev ettevõte, mis on alati hinnanud majale lojaalseid inimesi, ning neile majasiseselt pakkunud võimalust areneda karjääriredelil ning stabiilset IGA-AASTAST PALGATÕUSU.

Seega, kui tunned, et võiksid kuuluda "Sheriffi tiimi" ning omapoolse panusena täiustada meie toredat kollektiivi, siis võta aga julgesti ühendust, RÄÄGIME TÖÖST JA RAHAST ning kindlasti jõuame mõlemaid osapooli rahuldava tulemuseni!