Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340491

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitude valmistamine ettenähtud retseptide ja tehnoloogia põhjal. Väljaõpe kohapeal.

Ootused kandidaadile

Eestikeele ja soovitatav venekeele oskus
Eelnev töökogemus
Õpivalmidus
Kohusetundlikkus
Meeskonnatööle orienteeritus

Ettevõte pakub

Motiveerivat boonuste ja tulemuspalga programmi
Võimalust teenida väga head palka, kui tulemused vastavad nõudmistele
Huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis
Stabiilset ja püsivat tööd
Tööd graafiku alusel
Head väljaõpet ning uusi kogemusi
Tööd suvehooajaks

Tööpakkumise number
#340491

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. mai 2014
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2014

Tartu südalinnas asuv uus ettevõtte otsib enda toredasse kollektiivi uusi töötajaid!

Vaata rohkem

Kokk