Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #537510

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toitude valmistamine vastavalt retseptuurile ja menüüle;
  • Toitude serveerimine vastavalt tellimustele;
  • Ettevalmistuste tegemine;
  • Töökoha-, seadmete- ja töövahendite korrashoid;
  • Osalemine inventuuridel;
  • Enesekontrolliplaani täitmine;
  • Kauba tellimine, vastuvõtt, kontroll ja ladustamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus kokana;
  • Kokandusalane eriharidus tuleb kasuks;
  • Kiire õppimisvõime, hea pingetaluvus;
  • Kohusetundlikkus, kiirus ja täpsus;
  • Positiivsus, sõbralikkus ja abivalmidus;
  • Hea meeskonnatöö oskus;
  • Soov areneda koos ettevõtega.

Ettevõte pakub

  • Kohapealset väljaõpet
  • Stabiilset palka
  • Kaasaaegseid töötingimusi
  • Vaheldusrikast tööd
  • Toredaid kolleege
  • Ühisüritusi ja väljasõite

Lisainfo

Palun esita ka motivatsioonikiri ja palgasoov

Tööpakkumise number
#537510

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
28. mai 2018

Jääaja Keskus on põnev rännak jääajajärgsest Euroopast tänapäeva ja tulevikkugi. Keskuses tegutseb kohvik Voorika, mis sisehooajal mahutab kuni 40 külastajat. Kevad-suvisel hooajal on avatud ka 60 kohaga terrassikohvik vaatega Saadjärvele. Jääaja Keskuses toimub palju erineva iseloomuga sündmusi- perekondlikest tähtpäevadest kuni avalike kontsertide ja firmapidudeni.

Vaata rohkem

Kokk