Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 93866

Tööpakkumise number

93866

Töö kirjeldus

- toidu valmistamine restoranis ja peolaudade ettevalmistamine vastavalt retseptuurile

Nõudmised kandidaadile

- kutseharidus või selle omandamine
- kasuks tuleb eelnev töökogemus antud vallas
- hoolivus oma töö ja valmiva toidu suhtes
- positiivne ellusuhtmine
- "hea käsi" kokkamisel

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes
- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel
- head köögitehnikat, ilusat atmosfääri
- arenemisvõimalust

Lisainfo

CV koos foto ja palgasooviga (neto või bruto).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. märts 2007
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2007

Detsember 2006 avasime "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta
vanuses hoones. Juba oleme korraldanud arvukalt pidusid ja juubeleid.
Hetkel avame restorani, mille vastu juba suurt huvi on üles näidatud.
Vaata www. peokeskus.ee .

Keskuses on avatud köögiga ja suure ahjuga 60 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la
carte restoran"Savoy" , kus kõik koka tegemised on ka publikule nähtavad, 1 suur peosaal
(mahtuvus kuni 150 in),saunakompleks ja 12 numbritoaga hotell "Birgitta".
Pakume pulmade, juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.