Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83422

Tööpakkumise number

83422

Töö kirjeldus

- toidu valmistamine restoranis ja peolaudade ettevalmistamine vastavalt retseptuurile

Nõudmised kandidaadile

- kutseharidus või selle omandamine
- kasuks tuleb eelnev töökogemus antud vallas
- hoolivus oma töö ja valmiva toidu suhtes
- positiivne ellusuhtmine
- "hea käsi" kokkamisel

Ettevõte pakub

- tööd arenevas ettevõttes
- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel

Lisainfo

CV koos foto ja palgasooviga (neto või bruto).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. november 2006
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2006

Varsti avame "Viimsi Peokeskuse" Viimsi mõisa 500 aasta
vanuses hoones.
Keskuses on avatud köögiga 60 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la carte restoran
"Savoy", 12 numbritoaga hotell "Birgitta", 1 suur peosaal ja saunakompleks. Pakume pulmade,
juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.