Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172363

Tööpakkumise number

172363

Töö kirjeldus

- toidu valmistamine restoranis ja peolaudade ettevalmistamine vastavalt retseptuurile
- oleme huvitatud ka nö osalise tööajaga töötamisest ehk leppida kokku võimalik graafik,
juhul kui tööötajal on ka teine töö (laeval jne).
- töö konti ei murra
- erilisi teadmisi prantsuse köögist teada pole vaja, retseptid lihtsad + toit hea aga lihtne

Nõudmised kandidaadile

- kutseharidus või selle omandamine
- töökogemus antud vallas, soovitavalt ka cateringis
- mõnus ja mõistlik inimene, soovitavalt vanuses 25-45
- \"hea käsi\" kokkamisel

Ettevõte pakub

- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel
- head köögitehnikat, ilusat atmosfääri
- vajadusel, hädakorral elamispinda

Lisainfo

CV koos foto ja palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2009
Brutopalk:
Alates 9000 kuni 12000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Restoran Savoy asub Viimsi Peokeskuses Viimsi mõisa 500. aasta
vanuses hoones. Samas pakume ka peosaali gateringiteenust.
Vaata www. peokeskus.ee .

Keskuses on avatud köögiga ja suure ahjuga 60 kohaline a la carte restoran"Savoy" , 1 suur
peosaal (mahtuvus kuni 150 in), saunakompleks ja 12
numbritoaga hotell "Birgitta".
Pakume pulmade, juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.