Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111723

Tööpakkumise number

111723

Töö kirjeldus

- toidu valmistamine restoranis ja peolaudade ettevalmistamine vastavalt retseptuurile
- oleme huvitatud ka nö osalise tööajaga töötamisest....!!!!

Nõudmised kandidaadile

- kutseharidus või selle omandamine
- kasuks tuleb eelnev töökogemus antud vallas
- hoolivus oma töö ja valmiva toidu suhtes
- positiivne ellusuhtmine
- \"hea käsi\" kokkamisel

Ettevõte pakub

- vajadusel saame aidata elamispinnaga Tallinnas
- tööd arenevas ettevõttes
- nooruslikku töökollektiivi
- tööd graafiku alusel
- head köögitehnikat, ilusat atmosfääri
- arenemisvõimalust

Lisainfo

CV koos foto ja palgasooviga (neto või bruto).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. juuni 2007
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2007

Restoran Savoy asub Viimsi Peokeskuses Viimsi mõisa 500 aasta
vanuses hoones. Samas pakume ka peosaali gateringi teenust.
Vaata www. peokeskus.ee .

Keskuses on avatud köögiga ja suure ahjuga 60 kohaline traditsioonilise prantsuse köögiga a la
carte restoran"Savoy" , kus kõik koka tegemised on ka publikule nähtavad, 1 suur peosaal
(mahtuvus kuni 150 in),saunakompleks ja 12 numbritoaga hotell "Birgitta".
Pakume pulmade, juubelite, pidude ja konverentside korraldamise teenust.