https://www.cvkeskus.ee/59190

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59190

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laevapereliikmetele toidu valmistamine


Ootused kandidaadile

laevakoka kutsetunnistus
tervisetõend
meresõiduks vajalike tunnistuste olemasolu


Ettevõte pakub

paindlikku tööaega
stabiilset pikaajalist tööd


Lisainfo

Tekkinud küsimustele vastatakse telefonidel: 6205780 või 5043861


Tööpakkumise number
#59190
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kokk
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!