Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60531

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

A la carte koka põhitöö on toitude valmistamine vastavalt pubi menüükaardile.

Ootused kandidaadile

Kandidaat peab olema läbinud erialase koolituse või omama mitmeaastast töökogemust koka erialal. Kandidaadilt ootame head maitsemeelt ja kiiret kätt. Samas ei tohiks ta karta suurt töökoormust.

Tegemist on 6-st pubist koosneva ketiga, millest vanim on tegutsenud juba 10 aastat ja kuulub selle aasta "Hõbelusika" finaali kolmikusse.
Samas pakume omalt poolt kohta sõbralikus kollektiivis ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Töögraafikuks on siiani pikk ja lühike nädal, kuid on võimalikud ka muud variandid.
Oleme huvitatud ka osalise tööajaga töötajatest.

Tööpakkumise number
#60531
Kokk