Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 60531

Tööpakkumise number

60531

Töö kirjeldus

A la carte koka põhitöö on toitude valmistamine vastavalt pubi menüükaardile.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab olema läbinud erialase koolituse või omama mitmeaastast töökogemust koka erialal. Kandidaadilt ootame head maitsemeelt ja kiiret kätt. Samas ei tohiks ta karta suurt töökoormust.

Tegemist on 6-st pubist koosneva ketiga, millest vanim on tegutsenud juba 10 aastat ja kuulub selle aasta "Hõbelusika" finaali kolmikusse.
Samas pakume omalt poolt kohta sõbralikus kollektiivis ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Töögraafikuks on siiani pikk ja lühike nädal, kuid on võimalikud ka muud variandid.
Oleme huvitatud ka osalise tööajaga töötajatest.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
1. märts 2006
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2006

Vana Villemi Pubi kuulub 7 pubist koosnevasse ketti ja on tegutsenud 10 aastat.