Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #315120

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koka peamisteks tööülesanneteks on maitsvate ja kvaliteetsete toitude valmistamine etteantud menüüle ja juhistele, toorainete ja pooltoodete ettevalmistus,
töökoha korrashoid ja hügieeninõuetele vastavus ning toidu käitlemisele esitatud nõuete järgimine. Sobiv kandidaat peaks oskama valmistada nii sooja kui külma
toitu.

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus
hea maitse
koostöövalmidus
professionaalsus
puhtus
Pinge taluvus

Ettevõte pakub

arenguvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda
meeldivat kollektiivi
palka vastavalt töötulemustele
vastutusrikast tööd
võimalust töötada arenevas ettevõttes

Tööpakkumise number
#315120

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5.3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. august 2013
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2013

Vana Villemi pubi on 17 aastat tegutsenud edukas ettevõte,mis avas uksed uuel aadressil Tartu mnt.50.Uus kõõk on väga moodsa sisustusega

Vaata rohkem

Kokk