Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246442

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toitude valmistamine ja serveerimine

Ootused kandidaadile

  • Positiivne ellusuhtumine
  • Kohusetundlikkus ja ausus
  • Eelnev töökogemus kokana
  • Kannatlikkus ja pingetaluvus

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi,konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#246442

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2011

Vana Villemi pubi on 16 aastat tegutsenud,edukas ettevõte,mis kolib Aprillist uutesse ruumidesse.

Vaata rohkem

Kokk