Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377957

KOKK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toitude valmistamine vastavalt menüüle.

Ootused kandidaadile

* erialane haridus ja haritus
* kohusetundlikkus
* meeskonnatööle orienteeritus ja koostöövõime
* iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisoskus
* positiivne ellusuhtumine
* hea pingetaluvus
* hea maitsemeele omamine
* eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

* Häid töötingimusi
* Head seltskonda
* Head töökeskkonda
* Huvitavat ja suhtlemisrohket tööd
* Huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis

Tööpakkumise number
#377957

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. mai 2015
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2015

Pakume tööd noorele hakkajale kokale Rotermanni kvartalis asuvas kohvikus Carmen Cafe.

Menüüs võileivad, salatid, supid, hommikusöögid.

Kohvik avatud suveperioodil E-R 8.00 – 21.00, L-P 10.00 – 21.00

Vaata rohkem

KOKK