Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71290

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Tihase Lasteaed vajab koka ametikohale töötajat alates 10.08. k.a.

Ootused kandidaadile

* usaldusäärsus
* lojaalsus
* täpsus ja korrektsus
* pingetaluvus
* avatus
* koostööle orienteeritus juhtkonnaga ja kogu personaliga
* organiseerimivõime

soovitav:
* töökogemus koka ametikohal
* erialane haridus
* läbitud enesekontrolli - hügieenikoolitus

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • meeldivaid kogemusi

Lisainfo

Tööle asumise aeg on august

Tööpakkumise number
#71290
Kokk