Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233301

Tööpakkumise number

233301

Töö kirjeldus

• Toidu valmistamine ning serveerimine laeva restoranis (kuumas köögis).

Nõudmised kandidaadile

• Omad erialast kutsetunnistust
• Omad erialast töökogemust (k.a. buffees ja kuumas köögis)
• Oled kiire õppija ning talud hästi pinget
• Valdad väga heal tasemel eesti keelt (kasuks tulevad teadmised inglise keelest)
• Sul on eelnev töökogemus kokana
• Soovid töötada meeskonnas
• Positiivne mõttelaad on Sulle omane

Ettevõte pakub

• Pakume tööd alates juulikuust detsembri lõpuni
• Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi
• Ettevõttes kehtivaid soodustusi
• Tööd graafiku alusel

Lisainfo

Otsime uut kokka ühele Soome sõitvale laevale.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2011

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Hetkel on meil 4 hotelli - Tallinna südalinnas Tallink City Hotell, kesklinnas Tallink Spa&Conference Hotell ning Tallink Express Hotell ning kesklinnast mõnevõrra eemal Pirita Top Spa hotell. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.