Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718350

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vegan Inspiratsiooni perekond otsib ägedat kokka, keda inspireerib vegan toidu valmistamine. Saad luua ime häid ja külluslikke roogasid ning panustada oma energiat Emakese Maa hoidmisele. Peamised tööülesanded on kvaliteetse toidu valmistamine vastavalt retseptuurile ja menüüle.

Ootused kandidaadile

  • Omad suurt huvi veganluse vastu ja pead lugu kvaliteetsest toiduelamusest

  • Omad eelnevat kogemust kokanduse valdkonnas või suurt tungi kiiresti õppida

  • Oskad inglise keelt

  • Oled kohusetundlik ja positiivse ellusuhtumisega

  • Oled avatud meele ja südamega

  • Võimalust muuta maailma paremaks kohaks liitudes vegan kohviku maailmavaatega

  • Põnevat tööd pidevalt arenevas ja kasvavas ettevõttes

  • Paindlikku töögraafikut

  • Tööd Tallinna Vanalinnas

  • Sõbralikku ja abivalmis meeskonda

  • Ettevõttesiseseid arenguvõimalusi

  • Imeliselt maitsvat lõunasööki meie poolt

  • Soodustused Sulle ja Sinu lähedastele

  • Ühissündmusi

Tööpakkumise number
#718350
Kokk