Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387176

Tööpakkumise number

387176

Töö kirjeldus

Mehhiko toite pakkuv söögikoht Taco otsib oma meeskonda tublisid ja töökaid pitsameistreid ja kokkasid. Peamisteks tööülesanneteks on maitsvate ning kvaliteetsete toitude valmistamine vastavalt retseptidele, töökoha korrashoid vastavalt hügieeninõuetele. Töö on vahetustega, päevane ja öine vahetus.

Nõudmised kandidaadile

*Sulle meeldib hea toit ja toidu valmistamine
*Sa oled loov ja valmis uuendusteks
*Oled täpne, kiire ja korrektne
*Oled sõbralik ja hea suhtleja, ning valmis töötama meeskonnas
*Sul on kõrge pingetaluvus ja valmisolek tööks õhtusel/öisel ajal
*Eelnev töökogemus pitsameistri või kokana, kasuks tuleb toitlustusalane haridus

Ettevõte pakub

*Töötasu alates 5 eur tund + boonussüsteem
*Kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes
*Ettevõttesiseseid soodustusi
*Kõiki sotsiaalseid garantiisid
*Sõbralikku ja rõõmsameelset kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. august 2015
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2015
Brutopalk:
Alates 5 EUR tunnis

Taco on Tallinna vanalinna äärel asuv baar-bistroo. Pakume maitsvaid mehhiko ja tex-mex toitusid, värskeid salateid ja pitsasid. Soovime oma klientidele pakkuda erakordseid maitseelamusi, midagi uut ja värsket.