Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619649

Tööpakkumise number

619649

Firma nimi peidetud Kokk

Töö kirjeldus

Sind ootab ees traditsiooniline ja stabiilne kokatöö:
- toidu valmistamine vastavalt menüüle ja retseptile;
- oma tööruumide ja –vahendite puhtuse ja korrashoiu tagamine;

Nõudmised kandidaadile

See ametikoht sobib Sinule, kui oled:
- töökas ja kohusetundlik;
- armastad puhtust ja korda;
- oled usaldusväärne ja võtad kokkamist hingega;
- omad eelnevat töökogemust köögis;

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Peakoka igakülgset tuge ja juhendamist sisseelamisel;
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi;
- kaasaegset töökeskkonda koos kaasaegsete töövahenditega;
- võimalust töötada arenevas ettevõttes;
- tööd graafiku alusel;
- konkurentsivõimelist ja stabiilset töötasu.

Lisainfo:
CV palume saata mari(at)pihlakodu.ee või läbi CV Keskuse hiljemalt 22. oktoobriks 2019. a.
Lisainfo telefonil 5191 6642

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
23. september 2019
Brutopalk:
Alates 1092.00 €/kuu

Pihlakodu Nõmme on koduks neile, kes on otsustanud elu hilissügisel võtta aega iseendale ja olla vaba igapäevase majapidamisega seotud kohustustest. Selles kodus leiavad omale koha ka need, kes vajavad vähem või rohkem abi ja tuge, et endaga toime tulla. Väärtustades vananemist, toetame inimese nii kehalist, vaimset kui sotsiaalset heaolu.