Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312931

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kõik hakkajad kokameistrid saavad tulla meie majja köögimeistriteks!

Tööd on palju teha! Hirmsaste on vaja:

- kallitele külalistele roogasid valmistada
- teha teisi tavalisi köögitöid, mis ühes köögis ette tuleb

Ootused kandidaadile

- kasuks tuleb eelnev töö-/praktikakogemus köögis
- tugeva töötahtega
- kohusetundlik
- ausameelne
- oskaks ja räägiks eesti keelt

Ettevõte pakub

- palju tööd
- sõbralikke töökaaslasi
- meeldivat töökeskkonda
- arenemist igal moel
- head teenistust
- koolitusi
- palju ühiseid tegemsi
- väljaõpe kohapeal

Tööpakkumise number
#312931

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
+boonus

Restoran Estlander on koht, kus pakume oma külalistele ehedaid Eesti maitseid ja kodukootud jooke. Võtame kõik vastu kui kauaoodatud külalised ja pakume neile oma teeninduse kaudu unustamatu elamuse!

Vaata rohkem

Kokk