Kokk
Tööpakkumise number #811499

Kokk

3
SPA Tours OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Õismäel peatselt avatavas RING Sport ja Saunad on Sinu töö sisuks:

  • A la carte, päevapakkumiste ja grupimenüüde valmistamine ja serveerimine
  • Puhtuse ja korra hoidmine
  • Vanemkoka abistamine jõukohaste ülesannetega

Ootused kandidaadile

Ootame Sind, kui

  • Sul on töökogemus kokana
  • Oled hea pingetaluvusega ja armastad tööd meeskonnas
  • Oled valmis tööks nädalavahetustel ning riigipühadel

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume

  • Motiveerivat palka
  • Vahetustega tööd
  • Võimalust asuda tööle uhiuues Eesti moodsaimas spaa- ja saunakeskuses
  • Sõbralikku ning toetavat tiimi
  • Võimalus nautida RING keskuse spaamõnusid E-N tasuta
  • Meie töötajana saad osa väga paljudest ettevõtete grupi sisestest soodustustest ka Viimsi SPA, Grand Rose SPA ja Meresuu SPA hotellides, Viimsi Kinos, Atlantis H2O Aquapargis ja Black Rose Pubis.

Tööpakkumise number
#811499

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
5. september 2022
Kokk Kokk

SPA Tours OÜ on suure teenustevalikuga elamuskeskus, me murrame igapäeva rutiini, hoolitseme keha ja vaimu eest ning muudame inimesed tervemaks ja õnnelikumaks.
Opereerime kolme spaa-hotelli, kellest vanim, Tallinn Viimsi SPA, avas oma uksed juba 2002. aastal. 2006.a lisandus Grand Rose SPA Kuressaares ja 2016.a Meresuu SPA Narva-Jõesuus.
Meie põhilised tegevusalad on majutus-, spaa- ja vabaajateenused. Meie tuntud brändid on Tallinn Viimsi SPA, Viimsi Kino, SPA18+, Atlantis H2O, Black Rose Pub ning Viimsi SPA Spordiklubi, samuti Grand Rose SPA ja Meresuu SPA & Hotel.
2022 sügisel lisandub meie gruppi uus avatav RING saunakeskus otse Õismäe südames.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
KOKK TALLINK SPA & CONFERENCE HOTELLI Tallink Grupp AS
KOKK TALLINK SPA & CONFERENCE HOTELLI Tallink Grupp AS • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
KOKK Holmjet OÜ
1300 - 1700 €/kuus
1 päev jäänud
KOKK Holmjet OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
KOKK (NÕMME) MuSu kohvikud OÜ
KOKK (NÕMME) MuSu kohvikud OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
KOKK Lutheri OÜ
1
KOKK Lutheri OÜ • Tallinn
Tallinn
KOKK SATNET OÜ
2 päeva jäänud
KOKK SATNET OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Kokk
Kokk