Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21009

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* õhtusöögi valmistamine noortekodu 6 noorele
* noortele praktiliste nõuannete jagamine

Ootused kandidaadile

* praktilised tööoskused
* eelnev töökogemus
* oskus edastada noortele praktilisi oskusi

Ettevõte pakub

tööd kokale (o,5 töökohta, sobib ka vanemale inimesele)

Lisainfo

Avaldus ja CV palume saata aadressil Pärnu mnt 27-10 Tallin 10 14.

Tööpakkumise number
#21009

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. mai 2003
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2003

SOS Lasteküla Eesti Ühing on mittetulundusühing, mis tegutseb juba alates 1995 aastast ning mille peamine eesmärk on pakkuda vanemlikust hoolitsusest ilma
jäänud lastele uus kodu ning valmistada nad ette iseseisvaks eluks

Vaata rohkem

Kokk